Nauka jazdy na nartach połączona ze świetną zabawą – zapraszamy wszystkich niezależnie od umiejętności. Celem zajęć na śniegu jest nauka i doskonalenie jazdy na nartach, realizowanej w formie zabaw i gier dostosowanych do wieku i poziomu sprawności narciarskiej dziecka.

DLA DZIECI

Nauka jazdy na nartach prowadzona jest zgodnie z programem SITN-PZN z zastosowaniem nowoczesnych metod i środków dydaktycznych. W czasie zajęć dzieci mają możliwość nawiązania nowych przyjaźni, kształtowania umiejętności współpracy w grupie oraz rozwoju osobowości. Program zajęć obejmuje zapoznanie dzieci z zasadami skutecznego, bezpiecznego poruszania się w górach. Organizację czasu wolnego prowadzą doświadczeni i uśmiechnięci animatorzy.


DLA MŁODZIEŻY: Max jazdy, zero nudy! 

Nauka połączona z dobrą zabawą, zapraszamy wszystkich niezależnie od umiejętności. Celem zajęć na śniegu jest doskonalenie skutecznej i bezpiecznej jazdy na nartach w grupach dostosowanych pod względem  umiejętności.


OBÓZ Z ELEMENTAMI JAZDY SPORTOWEJ (NA TYCZKACH)

Celem kursu jest doskonalenie techniki jazdy oraz oswojenie się z jazdą po wyznaczonej tyczkami trasie. Obóz przeznaczony jest dla wszystkich jeżdżących narciarzy szukających większej dawki adrenaliny. Uczestnicy zmierzą się z zadaniem szybkiego i sprawnego pokonania trasy slalomu i slalomu giganta.

Uczestnikom zapewniamy całodobową opiekę instruktorów oraz atrakcyjne zajęcia w czasie wolnym.