Zdobądź uprawnienia instruktorskie respektowane w Europie !

 

Celem kursów kadrowych SITS (kursów na stopnie sprawności technicznej) jest doskonalenie techniki jazdy, w tym elementów freestyle, zapoznanie z podstawowymi zasadami poruszania się po trasach, zachowaniem bezpieczeństwa w górach, przygotowanie sprzętu do zajęć oraz zapoznanie z teorią jazdy na desce.

W sezonie 2023/2024 jako szkoła licencjonowana organizujemy kursy Instruktora SITS, Asystenta Instruktora i kursy na stopnie sprawności technicznej.

Kursy prowadzone są w oparciu o program szkolenia SITS, w którym systematyka ewolucji jest dostosowana do umiejętności  uczestników. Program polega na wszechstronnym podnoszeniu umiejętności i wiedzy w celu zdobycia gruntownego wyszkolenia instruktorskiego.

Wszystkie kursy prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę Instruktorów Wykładowców, Trenerów SITS i Instruktorów Zawodowych SITS. Niepełnoletnim uczestnikom zapewniamy całodobowa opiekę instruktorów oraz atrakcyjne zajęcia w czasie wolnym.

*Cena nie obejmuje opłaty związkowej SITS(według cennika www.sits.org.pl: I klasa - 1100 zł, II klasa 1150 zł, III klasa - 1150 zł, kurs Asystenta Instruktora SITS - 1550 zł) W przypadku chęci wzięcia udziału w samym szkoleniu, bez zdawania klas, do ceny należy doliczyć koszt 1110 zł.

Organizatorem obozu jest firma Board Akademia będąca Organizatorem Turystycznym w Rejestru Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych Województwa Dolnośląskiego. Obozy zgłaszane są do Kuratorium Oświaty.

Terminarz:

OW. "Pod Dębem"
Wójtowice
1.700 zł + opłata SITS
Brak wolnych miejsc

OW. "Pod Dębem"

Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienką oraz telewizorem. Do dyspozycji obozu znajdują się: jadalnia, sala telewizyjna, kawiarnia z salą taneczną, pokój zabaw dla dzieci, miejsce do suszenia butów, miejsce do organizowania ogniska oraz parking.

13.01-20.01.2024
OW. "Pod Dębem"
Wójtowice
1.700 zł + opłata SITS
Brak wolnych miejsc

OW. "Pod Dębem"

Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienką oraz telewizorem. Do dyspozycji obozu znajdują się: jadalnia, sala telewizyjna, kawiarnia z salą taneczną, pokój zabaw dla dzieci, miejsce do suszenia butów, miejsce do organizowania ogniska oraz parking.

20.01-27.01.2024

Informacje:

Rezerwacja – zaliczka 600zł

Zaliczkę można wpłacać po wstępnym potwierdzeniu przez szkołę możliwości wpisania na listę uczestników.

Liczba miejsc jest ograniczona

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Wpłata zaliczki jest potwierdzeniem rezerwacji miejsca. Ważne

ZAPISZ SIĘ:

Termin:

Termin:

CENA OBEJMUJE:

Zakwaterowanie

W cenie otrzymasz 7 noclegów w wybranej lokalizacji

Wyżywienie

4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad - osobno zupę i drugie danie, kolacja)

Całodobową opiekę wychowawców

W przypadku niepełnoletnich uczestinków.

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie NNW

Program zajęć na stoku

- szkolenie snowboardowe prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów SITS:
- liczebność grup maksymalnie 10 osób
- czas trwania zajęć – 5,5 godziny zegarowej dziennie
- zawody na zakończenie obozu (slalom gigant z elektronicznym pomiarem czasu)
- elementy jazdy sportowej (na tyczkach)
- gadżety obozowe
- analiza video techniki jazdy
- zajęcia teoretyczne dla kursów zgodne z programem SITS

Transport

Dojazd autokarem na trasie Wrocław-Wójtowice-Wrocław oraz codzienne dojazdy autokarem na trasie Wójtowice-Zieleniec-Wójtowice.

cena nie obejmuje:

Sprzęt

Uczestnicy zobowiązani są do posiadania własnego sprzętu – w przypdku jego braku, istnieje możliwość wypożyczenia na miejscu po preferencyjnych cenach. Każdy z uczestników ma obowiązek posiadania kasku!

Karnety

Skipass na 6 dni(koszt 600 zł).

Opłaty SITS

Opłaty związkowej SITS(według cennika www.sits.org.pl: I klasa - 1100 zł, II klasa 1150 zł, III klasa - 1150 zł, kurs Asystenta Instruktora SITS - 1550 zł, kurs Instruktora SITS 1850 zl) W przypadku chęci wzięcia udziału w samym szkoleniu, bez zdawania klas, do ceny należy doliczyć koszt 1100 zł.

zniżki:

Zniżka dla stałych klientów

Zniżka  dla stałych klientów naszych wyjazdów w wysokości 50 zł od osoby.

Zniżka dla rodzeństw.

Zniżka dla rodzeństw w wysokości 50 zł od osoby.

Zniżka im więcej tym lepiej

Zniżka dla biorących udział w więcej niż jednym turnusie w wysokości 50 zł od osoby.

dokumenty:

Formularz

Każdy uczestnik ma obowiązek przysłać wypełniony Formularz zgłoszeniowy Board Akademia (kliknij, aby pobrać) zgłoszeniowy na adres mailowy – asnakademicka@gmail.com

Zaświadczenia

- w przypadku osób niepełnoletnich: wypełnioną kartę kwalifikacyjną należy dostarczyć na miejsce zbiórki w dniu rozpoczęcia obozu
- u osób pełnoletnich wymagane będzie zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie narciarstwa