Nauka połączona z dobrą zabawą, zapraszamy wszystkich niezależnie od umiejętności.

Celem zajęć na śniegu jest doskonalenie skutecznej i bezpiecznej jazdy na nartach w grupach dostosowanych pod względem umiejętności.

Nauka jazdy na nartach prowadzona jest zgodnie z programem SITN-PZN z zastosowaniem nowoczesnych metod i środków dydaktycznych. Organizację czasu wolnego prowadzą doświadczeni i uśmiechnięci animatorzy. Jesteśmy organizatorem wpisanym do rejestru organizatorów turystyki, a nasze obozy zgłaszane są do Kuratorium Oświaty.

Wojtowice
brak wolnych miejsc

Oś. "Pod Dębem"

Dzieci zakwaterowane będą w pokojach 2, 4 i 6 osobowych z łazienką oraz telewizorem. Do dyspozycji obozu znajdują się: jadalnia, sala telewizyjna, kawiarnia z salą taneczną, pokój zabaw dla dzieci, miejsce do suszenia butów, miejsce do organizowania ogniska oraz parking.

08.02-15.02.2020
Wojtowice
miejsca dostępne

15.02-22.02.2020

Karnety

Skipass na 6 dni

Program zajęć na stoku

- szkolenie narciarskie prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów SITN-PZN:
- liczebność grup maksymalnie 10 osób
- czas trwania zajęć – 5,5 godziny zegarowej dziennie
- zawody na zakończenie obozu (slalom gigant z elektronicznym pomiarem czasu)
- elementy jazdy sportowej (na tyczkach)
- analiza video techniki jazdy
- gadżety obozowe

- zajęcia integracyjne prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów
- gry i zabawy na śniegu
- wyjazd do Krytej Pływalni w Kłodzku
- zajęcia taneczne
- zimowe kino
- karaoke

Wrocław-Wójtowice-Wrocław oraz codzienny transport na stok

Regulamin obozu (kliknij aby pobrać)

Sprzęt

Uczestnicy zobowiązani są do posiadania własnego sprzętu – na miejscu jednak istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu po preferencyjnych cenach. Każdy z uczestników ma obowiązek posiadania kasku!

- u osób pełnoletnich wymagane będzie zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie narciarstwa