Zawładnij wiatrem i falą w słoneczniej Juracie!

Propozycja dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować przygodę z windsurfingiem.

Z nami odbędziecie swoje pierwsze kontrolowane hasy, poprawicie technikę zwrotów na wiatr/sztagów lub zwrotów przez rufę. Opanujecię technikę pływania w trapezie oraz wejdziecie w pierwsze ślizgi. Zajęcia odbywają się na bezpiecznym i niezatłoczonym akwenie w Juracie.

Uczestnikom zapewniamy całodobowa opiekę wychowawców i instruktorów oraz atrakcyjne zajęcia dodatkowe (rejs bananem, SUP-y, SUP polo, rowery,  skimboard, longboard, trickboard, slackline, kwadrant, park linowy itd.).

Oś. "Czarna Perła"

Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 2-5 osobowych z łazienką. Do dyspozycji obozu znajdują się: jadalnia, świetlica, miejsce do organizowania ogniska oraz parking.

27.06-04.07.2020

25.07-01.08.2020

22.08-29.08.2020

04.07-11.07.2020

15.08-22.08.2020

W związku z ogłoszoną w Polsce pandemią termin wpłaty zaliczek przenosimy na maj 2020.

Zniżki

Zapisując rodzeństwo - zniżka 50 zł od osoby.

Wypożyczenie sprzętu

Wypożyczenie sprzętu windsurfingowego (deska, pędnik, pianka neoprenowa, kamizelka asekuracyjna, trapez)

Program zajęć w centrum sportów wodnych Polsporty.pl w Juracie:

- szkolenie windsurfingowe prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów PSW i AWF Wrocław

- liczebność grup 4-8 osób

- czas trwania zajęć – 4 godziny zegarowe dziennie (2 x 2 godziny)

- atrakcje motorowodne (rejs bananem, wakeboard)

- wycieczka na deskach SUP (plaża wikingów)

- mecz w SUP Polo (na jedynym takim boisku w Polsce)

- asekurcja motorówki

- wyjście do Parku Linowego
- gry i zabawy na plaży (kwadrant, ultimate frisbee)
- rowery, longboardy, trickboardy, slackline

Istnieje możliwość wspólnego transportu pociągiem (odpłatnie, pod opieką wychowawcy) na trasie WROCŁAW-JASTARNIA-WROCŁAW ( m.in. przez POZNAŃ, INOWROCŁAW, BYDGOSZCZ, TCZEW, GDAŃSK, GDYNIA). Na miejscu uczestnic poruszają się na wynajętych rowerach.

Istnieje możliwość wspólnego przejazdu pociągiem na trasie WROCŁAW-JASARNIA-WROCŁAW.

- u osób pełnoletnich wymagane będzie zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie windsurfingu